DTF tisk (Direct to film)

DTF tisk (Direct to film)

Technologie DTF je moderní technologie, která spočívá v plnobarevném tisku na speciální PET film. Ten se umístí na požadovanou pozici. Speciálním tepleným lisem se přenese barva do látky. Technologie zaručuje vynikající barevnou přesnost v plné barevné škále s ohledem na detaily. Aplikace jsou odolné a vypadají fantasticky. Typická je zářivost a živost barev. Výsledkem je hladký a pružný potisk s dlouhou životností a odolností vůči praní. Ideální pro tisk fotografií, grafiky či barevných vzorů.

Lze aplikovat na téměř každý textilní materiál (bavlna, polyester, nylon, fleece). 

Výšivka

Výšivka

Pro vyšívání používáme kvalitní stroje disponující širokou škálu nití. Výšivka je oblíbený způsob označení textilu, díky svému nezaměnitelnému vzhledu. Cena je velmi závislá na velikosti motivu, počtu stehů a složitosti grafiky.

Výšivka se bude skvěle vyjímat na Vašem firemním textilu jako jsou ručníky, deky, čepice.

Gravírování

Gravírování

Základním principem laserového gravírování je využití paprsku (laseru), který je řízen počítačem, aby odstranil materiál z povrchu cílového materiálu a vytvořil požadovaný obraz nebo vzor. Například u kovové propisky s hliníkovým tělem, které je nalakované do barvy, laserovým paprskem odstraníme vrstvu barvy. Vygravírovaný motiv má pak barvu kovu, ze kterého je propiska vyrobena. Jedná se o přesnou metodu a výsledek je trvalý.

Gravírováním můžeme personalizovat Vaše kovová pera a propisky, USB flash disky, klíčenky, dřevěné krabičky, sklenice a výrobky z korku.

Řezání laserem

Řezání laserem

Loga a jiné složité tvary vyřízneme ze dřeva, plastů a kartonů…

Digitální UV tisk

Digitální UV tisk

Digitální UV tisk je vysoce kvalitní plnobarevný tisk. Loga jsou na povrch výrobku tištěna inkousty s vysokým rozlišením a následně vytvrzena pomocí UV záření. Výhodou je, že se tiskne za nízkých teplot. To umožňuje tisknout na předměty, které jsou citlivé na vysoké teploty. Tato technologie je o něco dražší než jedno popřípadě dvou barevný tamponový tisk, ale levnější při vyšším počtu barev nebo při plnobarevném tisku. Umožňuje rovněž tisk barevných přechodů a fotografií.

Z hlediska materiálů jsou vhodné pro potisk: PVC, plexisklo, dřevo, sklo, keramika, hliník, papír…

Tamponový tisk

Tamponový tisk

Tamponový tisk je tiskový proces, který může přenést 2-D obraz na 3-D objekt. To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu, kdy se obraz převádí z tiskové desky (klišé) přes silikonový nosič, tzv. tampon, na substrát (plocha pro potisk). Tato metoda tisku je oblíbená pro svou schopnost tisknout na nerovné, především zakřivené povrchy. Nejlevnější způsob jak na plastový reklamní předmět natisknout logo nebo jinou grafiku, která obsahuje jednu až dvě přímé barvy.

Metoda je vhodná pro potisk reklamních předmětů jako jsou propisky, klíčenky, zapalovače, otvíráky, hrníčky, podložky pod SPZ.

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je založen na odpudivosti vody a mastné tiskové barvy, která je nanesena na gumový přenosový válec, z kterého se pak barva „obtiskuje“ na papír. Principem barevného ofsetového tisku je pak soutisk 4 základních tiskových barev CMYK (C-AZUROVÁ, M-PURPUROVÁ, Y-ŽLUTÁ, K-ČERNÁ). Soutiskem těchto 4 barev se poskládá celý plnobarevný obraz tiskoviny. Vhodný pro tisk zakázek o větším množství. Tiskneme veškeré komerční tiskoviny od vizitek až po formát A1.

Nejčastěji tiskneme letáky, plakáty, katalogy, brožury a kalendáře.

Digitální tisk

Digitální tisk

V současné době nabírá na popularitě a nahrazuje nákladnější a technicky náročnější ofsetový tisk. Tiskne se přímo z počítače bez dalších mezikroků. Je ideýlní pro nízkonákladový tisk.

Nejčastěji tiskneme vizitky, letáky, plakáty, katalogy, brožury a kalendáře.

Velkoplošný digitální tisk

Velkoplošný digitální tisk

Vyrábíme precizní a odolné aplikace samolepicích fólií do interiéru i exteriéru.

Nejčastěji vyrábíme polepy aut a výloh, bannery, reklamní desky, billboardy, reklamní plachty a roll-upy.