+420 777 143 394 | obchod@lancitisk.cz

Zvolte jazyk

Potisk, výšivky, gravírování a řezání laserem od mistrů v reklamním oboru.

Díky našim technologiím pro značení reklamních předmětů, textilu a výrobou reklamních nosičů Vám pomůžeme vystoupit z šedi konkurence a zaujmout Vaší cílovou skupinu.

1
2
3
4

Kvalita, rychlost a efektivita

díky moderním technologiím.

Více o nás

Vizí společnosti Lanči tisk s.r.o. založené roku 2015 je poskytovat kvalitní tiskové služby a stát se významným hráčem na trhu tisku.

Abychom udrželi krok s neustále se měnícími technologickými trendy a zároveň zvýšili kvalitu, rychlost a efektivitu našich operací, rozhodli jsme se v roce 2024 pro rozšíření našeho technologického parku.

HLAVNÍ NABÍDKA

Výroba reklamy, prodej a tisk.

Reklamní předměty

Prodej firemních, dárkových a reklamních předmětů a textilu. Neváhejte si vybrat zboží z našich katalogů. Můžeme se individuálně domluvit na množstevních slevách.

Tiskové služby

Potiskneme vše od Z do A, ať už Vaše zboží nebo reklamní předměty z našich katalogů. Nabízíme potisk reklamních předmětů a textilu. Vytiskneme tiskoviny od vizitek přes letáky, plakáty a samolepky až po brožury a výsekové firemní složky.

Výroba reklamy

Zakázková výroba velkoplošné reklamy: polepy aut, polepy výloh, reklamní desky, billboardy, reklamní plachty a roll-upy.

Dejte nám do ruky plastový,
kovový, dřevěný nebo skleněný předmět

My na něj natiskneme nebo vypálíme Vaše logo, text či obrázek. Nejčastěji potiskujeme propisky, hrnky, sklenice, klíčenky, zapalovače ...

Dejte nám do ruky kus látky

My na něj natiskneme či vyšijeme Vaši grafiku a vyrobíme reprezentativní firemní, pracovní nebo reklamní oblečení. Nejčastěji potiskujeme a vyšíváme trička, mikiny, košile, kšiltovky, čepice, dresy, pracovní oděvy, svetry, bundy, sportovní oblečení, zástěry, ručníky, župany, spodní prádlo, deky, kapesníky,…

služby a moderní technologie

Co všechno umíme


DTF TISK

VÝŠIVKA

GRAVÍROVÁNÍ

ŘEZÁNÍ LASEREM

DIGITÁLNÍ UV tisk

TAMPÓNOVÝ TISK

OFSETOVÝ TISK

DIGITÁLNÍ TISK

VELKOPLOŠNÝ
DIGITÁLNÍ TISK

kompletní přehled
služeb a technologíí

KATALOGY

Vybírejte z naší
nabídky reklamních předmětů

Prohlédněte si katalogy v elektronické podobě. 
Je to rychlé a ekologické.

Nabídku reklamního textilu najdete na Malfini.com

telefon volejtekatalog hidea gifts

6 plus pro Vás


Zkušenost a profesionalita

Zkušenost a profesionalita

To co děláme je řemeslo, které se nikdo nenaučí přes noc. Našima rukama prošlo od roku 2015 tisíce zakázek. Jsme rodinná firma s férovým přístupem. 
Vaše grafika naše technologie

Vaše grafika naše technologie

Zvládneme tisknout základní jednobarevné motivy i složité plnobarevné obrázky a grafiku ve fotokvalitě. Nemáte-li grafiku vlastní, náš grafik Vám ochotně s návrhem pomůže.
Rychlost

Rychlost

Většinu zakázek odbavíme do jednoho týdne. Zvládneme i velké objemy. 
Variabilita a individuální přístup

Variabilita a individuální přístup

S ohledem na zvolený materiál, grafiku a množství volíme nejvhodnější technologie, tak aby výsledek vypadal co nejlépe a výroba byla pro Vás ekonomicky výhodná. Vyrábíme od jednoho kusu až po velké série.
Slevy

Slevy

Vážíme si věrných zákazníků a stálých odběratelů a účtujeme jim snížené ceny. Máme vlastní výrobní zázemí a díky tomu můžeme nabídnout atraktivní ceny. 
Balení a doprava

Balení a doprava

Zboží můžeme dodat jak hromadně v kartonových krabicích tak individuálně balené například v sáčku. Zboží expedujeme po celé Evropě. Při objednávce nad 2000,- Kč bez DPH DOPRAVA ZDARMA.

Vyžádejte si nabídku

POZVÁNKA

Zveme Vás do naší provozovny v Petřkovicích

Můžete si zde v klidu nad šálkem voňavé kávy prohlédnout vzorky realizovaných zakázek, nakouknout do provozu, případně probrat detaily spolupráce.

 

logo2

Lanči tisk s.r.o.
Šilheřovická 889/1, 72529 Ostrava

IČ: 03756572
DIČ: CZ03756572

tel.: +420 777 143 394

Miroslav Lančí
Jednatel
obchod@lancitisk.cz
Tel.: +420 777 14 33 94

Mgr. Alena Valová
Obchodní zástupce
obchod@lancitisk.cz
Tel.: +420 733 639 563